שאלות ותשובות

למי מתאים ניהול תיק השקעות באתגר?

משקיעים לעיתים מונעים מרגש ולא מקבלת החלטות רציונאלית. ניהול תיק השקעות באתגר מתאים למשקיעים אשר אין בידם את הזמן או היכולת לנהל את השקעותיהם בכוחות עצמם, ומעוניינים שתיק ההשקעות שלהם ינוהל באופן מקצועי ע"י המומחים של אתגר.

מדוע אתגר?

  • ניהול מקצועי: לאתגר ועדת השקעות המתכנסת אחת לשבוע ונעזרת בהמלצות מחלקת המחקר והאנליזה של בנק מזרחי-טפחות. הניהול מתבצע באופן שוטף ויום יומי בהתאם לרמת הסיכון המתאימה לכל לקוח.
  • העדר ניגוד עניינים: אתגר מנהלת תיקי השקעות בלבד (ללא קרנות נאמנות או כל מוצר פיננסי אחר) ולכן כל החלטת השקעה רואה לנגד עיניה את טובת הלקוח המנוהל בלבד.
  • ותק וניסיון: אתגר הוקמה בשנת 1987 והיא נמנית בין החברות הגדולות, הותיקות והמובילות בתחום ניהול ההשקעות.
  • ביטחון, בקרה וביקורת: החברה כפופה להנחיות והביקורת של הבורסה לניירות ערך, רשות ניירות ערך ושל בנק מזרחי-טפחות ע"י מבקר הפנים של הבנק. בנוסף, מתבצעת בקרה פנימית ע"י אחראי בקרה ורגולציה בחברה.

    שירות אישי: לכל לקוח מנהל תיקים אישי איתו הוא יכול ליצור קשר ישיר בנייד, במייל או בטלפון בכל עת.

מהם תחומי הפעילות העיקריים של החברה?

אתגר מתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים. כמו כן, עוסקת החברה בניהול תיקי השקעות במטבע חוץ (חו"ל).

מהו הסכום המינימאלי לניהול תיק השקעות באתגר?

הסכום המינימאלי לניהול תיק השקעות באתגר עומד על 200 אלף ₪. בתיק המנוהל במטבע חוץ (חו"ל) – הסכום המינימאלי הוא 200 אלף דולר.

כיצד פותחים תיק השקעות באתגר?

ניתן ליצור קשר בטלפון 2528* או 03-5558855 או באמצעות המייל: etgar@umtb.co.il לצורך קביעת פגישה בלתי מחייבת עם אחד ממנהלי השיווק המרחביים של אתגר.

במידה והנך לקוח של בנק מזרחי-טפחות, באפשרותך לפנות לאנשי הקשר שלך בבנק על מנת לתאם פגישה אישית ולא מחייבת עם מנהל השיווק המרחבי של אתגר.

הצעד הראשון לניהול השקעות

לתיאום פגישה מקצועית בלתי מחייבת מלאו את הפרטים
נא להזין שם פרטי
נא להזין שם משפחה
נא להזין טלפון