אודות אתגר

ניהול כסף הוא אתגר

התחכום והדינמיות בשוק ההון, כמו גם ההשפעות ההדדיות בין שוקי ההון כתוצאה מהגלובליזציה, מהווים מורכבות אשר מצריכה ניהול מקצועי.
כיצד לנצל הזדמנויות? כיצד לבחור בהשקעות הנכונות? כיצד לנייד את הכסף בין האפיקים? כיצד להפיק את המיטב מהכסף?
רק ניהול מקצועי יכול להתמודד עם אתגר זה.

בתוך ההיצע של מנהלי התיקים ובתי ההשקעות בולטת אתגר בשל שילוב יוצא דופן של מאפיינים: הוותק, היציבות, שיטות הניהול, רמת השירות, וההיכרות עם מגוון המוצרים הקיימים בשוק - כל אלה יחד הופכים את אתגר למנהל ההשקעות האופטימלי שלך ולחברה הראויה לעמוד בכל אתגר שהכסף שלך מציב.

האתגר הופך להצלחה

אתגר פועלת בשוק ההון מאז 1987 כחברה מובילה, וממשיכה מאז לצבור הצלחות: בשיטת ניהול ההשקעות, ברמת השירות הבלתי מתפשרת ובמגמת הגידול בהיקף הנכסים המנוהלים לאורך השנים.

אתגר הוקמה כחברת בת של מזרחי-טפחות (אז - בנק מזרחי) ונמצאת מאז בבעלות מלאה של מזרחי-טפחות, הבנק המסחרי השלישי בגודלו. אתגר כפופה לביקורת הפנימית של מזרחי טפחות, כמו גם לביקורת של הרשות לניירות ערך.

צוות אתגר -  אנשים שראויים להשקעותיך

הצוות המוביל של אתגר כולל מנהלים בעלי ידע וניסיון רב בניהול השקעות בשוק ההון:


עופר נרגסי
 עופר נרגסי, יו"ר דירקטוריון אתגר

רואה חשבון, בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית ירושלים.
בעל ניסיון רב בשוק ההון בהשקעות סחירות ולא סחירות, בארץ ובחו"ל, ניהול בכיר במוסדות פיננסיים (חברת ביטוח ובנק), מילא שורה של תפקידים בכירים בתחום ניהול ההשקעות.
בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל בכיר, ומשנה למנהל חטיבת השקעות בחברת הראל ביטוח. בעבר שימש בין כסמנכ"ל השקעות בבנק יהב.

ירון צימרמן  ירון צימרמן, מנכ"ל

עובד בקבוצת מזרחי-טפחות משנת 2004 והחל מחודש אוגוסט 2022 משמש כמנכ"ל אתגר. לפני תפקידו כמנכ"ל החברה, שימש ירון כמנהל סקטור ייעוץ בבנק מזרחי-טפחות, ומילא שורה של תפקידים מקצועיים בתחום ההשקעות ושוק ההון. בעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים בהתמחות במימון מהמכללה למנהל.

 

 

שי דנינו שי דנינו, מנהל השקעות ראשי 

פעיל בשוק ההון משנת 2008, ועובד בחברת אתגר משנת 2012. מילא שורה של תפקידים בתחום ניהול ההשקעות, האנליזה והמסחר. לפני מינויו לתפקיד מנהל השקעות ראשי, שימש כמנהל השקעות תאגידים ומוסדיים, לקוחות פלטינום ולקוחות חו"ל באתגר, וכן כאנליסט חוב ומניות. בעל תואר שני (M.B.A) במנהל עסקים עם התמחות במימון מהקריה האקדמית אונו ותואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת "בר אילן".

 

 

יוסי גל יוסי גל, מנהל תחום לקוחות ומכירות 

פעיל בשוק ההון משנת 2000, מילא שורה של תפקידים מקצועיים בתחום ניהול ההשקעות והאנליזה, בין היתר שימש כמנהל השקעות של לקוחות מוסדיים ב״מרץ השקעות״. בעל תואר ראשון (BA) בכלכלה וניהול, ותואר שני (MA) בניהול.

 

 יון ערכי עו"ד יון ערכי,  קצין ציות וממונה על אכיפה פנימית

עורך דין, בוגר תואר ראשון במשפטים
טרם הגעתו של עו"ד ערכי לחברת אתגר, עסק במשך כמה שנים בניהול סיכונים, סיכוני ציות וסיכונים משפטיים, ומתן שירותים משפטיים בנושאי רגולציה פיננסית, שוק ההון והלבנת הון, לבנקים ולחברות פיננסיות.
עיקר ניסיונו של יון בא לידי ביטוי בניסוח המתודולוגיה לניהול הסיכון הטמון בחברה, בהתאם לאופי פעילותה ובהתאם לתיאבון הסיכון המונהג בה. יחד עם ניסוח המתודולוגיה, ליון ניסיון בפיקוח וביצוע בפועל של תהליכי סקירה וניטור הסיכונים, התמודדות עם אירועי כשל, בניית תכנית אכיפה פנימית והפקת לקחים למניעת הישנות הכשל. את ההתמחות בעריכת דין ביצע יון ברשות לניירות ערך.
במקביל לעבודתו, משמש יון כעוזר הוראה בקורסי כתיבה משפטיים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ובעברו, שימש עוזר הוראה בקורס דיני ניירות ערך.

 


הערות משפטיות

  • אין באמור לעיל להוות הבטחה לתשואה כזו או אחרת לכל דבר ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין.
  • המידע המופיע במסמך זה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר לצורך קבלת החלטת השקעה ואינו מתיימר להתחשב בנתוני אדם זה או אחר ובצרכיו.

הצעד הראשון לניהול השקעות

לתיאום פגישה מקצועית בלתי מחייבת מלאו את הפרטים
נא להזין שם פרטי
נא להזין שם משפחה
נא להזין טלפון