אודות אתגר


​ניהול כסף הוא אתגר.
התחכום והדינמיות בשוק ההון, כמו גם ההשפעות ההדדיות בין שוקי ההון כתוצאה מהגלובליזציה, מהווים מורכבות אשר מצריכה ניהול מקצועי.
 כיצד לנצל הזדמנויות? כיצד לבחור בהשקעות הנכונות? כיצד לנייד את הכסף בין האפיקים? כיצד להפיק את המיטב מהכסף?
רק ניהול מקצועי יכול להתמודד עם אתגר זה. 
           
 ​
 
 

הצעד הראשון לניהול השקעות

לתיאום פגישה מקצועית בלתי מחייבת מלאו את הפרטים הבאים:
    
בתוך ההיצע של מנהלי התיקים ובתי ההשקעות בולטת אתגר בשל שילוב יוצא דופן של מאפיינים: הוותק, היציבות, שיטות הניהול, רמת השירות, וההיכרות עם מגוון המוצרים הקיימים בשוק - כל אלה יחד הופכים את אתגר למנהל ההשקעות האופטימלי שלך ולחברה הראויה לעמוד בכל אתגר שהכסף שלך מציב.

האתגר הופך להצלחה

אתגר פועלת בשוק ההון מאז 1987 כחברה מובילה, וממשיכה מאז לצבור הצלחות: בשיטת ניהול ההשקעות, ברמת השירות הבלתי מתפשרת ובמגמת הגידול בהיקף הנכסים המנוהלים לאורך השנים.

 
אתגר הוקמה כחברת בת של מזרחי-טפחות (אז - בנק מזרחי) ונמצאת מאז בבעלות מלאה של מזרחי-טפחות, הבנק המסחרי השלישי בגודלו. אתגר כפופה לביקורת הפנימית של מזרחי‑טפחות, כמו גם לביקורת של הרשות לניירות ערך.

צוות אתגר: אנשים שראויים להשקעותיך

הצוות המוביל של אתגר כולל מנהלים בעלי ידע וניסיון רב בניהול השקעות בשוק ההון:   

יובל בורנשטיין, יו"ר דירקטוריון

רואה חשבון, בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

שימש שנים רבות בתפקידים ציבוריים בכירים, ביניהם משנה לחשב הכללי ואחראי על ניהול החוב במשרד האוצר. כיהן כחבר דירקטוריון בחברות הגדולות במשק. בתפקידו האחרון שימש כמנכ"ל קבוצת עזריאלי.

 

קובי יוסף, מנכ"ל

בחברת אתגר משנת 2011 ופעיל בשוק ההון משנת 1997. לפני תפקידו הנוכחי, שימש כסמנכ"ל ההשקעות של חברת אתגר. מילא שור​ה של תפקידים מקצועיים בתחום ניהול ההשקעות והאנליזה, בין היתר שימש כמנהל השקעות בהכשרה ביטוח וכסמנכ"ל השקעות בתמיר- פישמן. בעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית ירושלים.  

שי דנינו, מנהל השקעות ראשי

פעיל בשוק ההון משנת 2008, ועובד בחברת אתגר משנת 2012. מילא שורה של תפקידים בתחום ניהול ההשקעות, האנליזה והמסחר. לפני מינויו לתפקיד מנהל השקעות ראשי, שימש כמנהל השקעות תאגידים ומוסדיים, לקוחות פלטינום ולקוחות חו"ל באתגר, וכן כאנליסט חוב ומניות. בעל תואר שני (M.B.A) במנהל עסקים עם התמחות במימון מהקריה האקדמית אונו ותואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת "בר אילן".

יוסי גל, מנהל תחום לקוחות ומכירות
פעיל בשוק ההון משנת 2000, מילא שורה של תפקידים מקצועיים בתחום ניהול ההשקעות והאנליזה, בין היתר שימש כמנהל השקעות של לקוחות מוסדיים ב״מרץ השקעות״. בעל תואר ראשון (BA) בכלכלה וניהול, ותואר שני (MA) בניהול.

הילי דאובר, קצינת ציות

בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, ורישיון לניהול תיקים. בעלת ניסיון מצטבר במגוון רחב של תפקידים מקצועיים בחברת אתגר החל מ-2007. בין היתר שימשה בקרית על המחלקות השונות בחברה, מנהלת השקעות וסוחרת בניהול תיקי הלקוחות.

 
  

  
הערות משפטיות


  • אין באמור לעיל להוות הבטחה לתשואה כזו או אחרת לכל דבר ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין. 
  • המידע המופיע במסמך זה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר לצורך קבלת החלטת השקעה ואינו מתיימר להתחשב בנתוני אדם זה או אחר ובצרכיו. 

​​​​​

​​​​​
© כל הזכויות שמורות לאתגר חברה לניהול תיקי השקעות